Eksperci zapraszają na Kongres

TVP Info „Info Poranek” – 25.03.2024

Prof. Henryk Skarżyński – z okazji Konferencji prezentującej rekomendacje 5. Kongresu „Zdrowie Polaków 2024”, która odbyła się w Senacie RP oraz red. Małgorzata Wiśniewska, laureatka nagrody Perspektywy Medycyny w kategorii promocja zdrowia w mediach – byli Gośćmi w TVP Info w programie „Info Poranek”

Polskiego Radia PR 1 „W samo Południe” – 25.03.2024

Prof. Henryk Skarżyński – z okazji rozstrzygnięcia 3. edycji Konkursu Perspektywy Medycyny oraz tegoroczni laureaci konkursu w kategorii „promocja zdrowia w mediach”: red. Barbara Góra oraz red. Artur Wolski – byli Gośćmi na antenie Polskiego Radia PR 1 audycji „W samo Południe”.

TVP 3 „Gość Regionów” -25.03. 2024

Prof. Tomasz Grodzki i prof. Henryk Skarżyński – z okazji Konferencji prezentującej rekomendacje 5. Kongresu „Zdrowie Polaków 2024”, która odbyła się w Senacie RP, byli Gośćmi w TVP 3 w programie „Gość Regionów”.

Zdrowie jest jedno. Kongres ,,Zdrowie Polaków” – NAUKA.TVP.PL, 7.11.2023

Celem 5. kongresu ,,Zdrowie Polaków” jest zwrócenie uwagi na znaczenie szerokiego spojrzenia na zdrowie człowieka oraz zrozumienie skomplikowanych zależności między ludzkim zdrowiem a jakością otaczającego nas środowiska. 5. Kongres „Zdrowie Polaków”, który odbędzie się w dniach 13-14 listopada pod hasłem „One Health – Jedno Zdrowie”. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach przy współpracy Komitetu Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk, Rady Głównej Instytutów Badawczych, Światowego Centrum Słuchu, Instytutu Narządów Zmysłów oraz fundacji „Po Pierwsze Zdrowie”. To wyjątkowe spotkanie, które łączy naukowców i ekspertów z ośrodków uniwersyteckich, instytutów i towarzystw naukowych, decydentów i praktyków, przedstawicieli pacjentów i organizacji pozarządowych w jednym celu – promocji zdrowia i dobrostanu Polaków.

5. Kongres “Zdrowie Polaków” “One Health – Jedno Zdrowie” – GLOSSENIORA.PL, 7.11.2023

Szanowni Państwo, przed nami 5. Kongres „Zdrowie Polaków”, który odbędzie się w dniach 13-14 listopada pod hasłem „One Health – Jedno Zdrowie”. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy Komitetu Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk, Rady Głównej Instytutów Badawczych, Światowego Centrum Słuchu, Instytutu Narządów Zmysłów oraz fundacji „Po Pierwsze Zdrowie”. To wyjątkowe spotkanie, które łączy naukowców i ekspertów z ośrodków uniwersyteckich, instytutów i towarzystw naukowych, decydentów i praktyków, przedstawicieli pacjentów i organizacji pozarządowych w jednym celu – promocji zdrowia i dobrostanu Polaków. (…)